Koers in corona tijd?

BWF BestuurNieuwsReageer

Beste renners, omdat ons enkele vragen bereiken, even een tussentijds bericht.

Na de vorige richtlijnen van de overheid (tot 1 september geen koers) hadden wij ons er bij neergelegd dat seizoen 2020 verloren zou zijn. Ineens kwam daar eind juni onverwacht het bericht dat buitensport per 1 juli toch weer mogelijk zou zijn. Vanzelfsprekend hebben wij dan niet binnen een week een koers paraat, zitten met vergunningstrajecten en dienen natuurlijk wel te zorgen voor de 1,5 meter aanpak rond de koers, veiligheid van onze vrijwilligers etc. Dat vereist zorgvuldigheid. Momenteel wordt nagedacht over de verdere invulling van dit seizoen. Als we iets doen, dan zal dat zonder meer buiten het ”normale BWF stramien” zijn. Hou de website in de gaten en als er nieuws is dan delen wij dat natuurlijk onmiddellijk op social media etc.

De volgende besluiten namen wij al eerder en zullen wij dit jaar uitvoeren:

  • Wij zullen -in overleg met onze leden-organisatoren- de kalender 2020 in zijn geheel doorzetten naar 2021 (en vieren zo met een jaar uitstel ons jubileum);
  • Wij zullen van onze leden-organisatoren in 2020 (als er met ons geen koers wordt georganiseerd), geen contributie verlangen en hopen dat zij in 2021 wederom met ons zullen samenwerken;
  • Wij zullen onze trouwe sponsoren in 2020 geen bijdrage vragen en hopen dat zij ons in 2021 wederom financieel willen steunen. Alle uitingen op website etc. blijven natuurlijk staan;
  • De renners die hun 2020 licentie reeds aanvroegen en betaalden, behouden deze en hebben van ons de toezegging dat zij hun 2021 licentie gratis verkrijgen volgend jaar.