Brabantse WielerFederatie

Wedstrijdkalender

De inschrijving verloopt digitaal. De link naar het inschrijfformulier wordt hieronder in de kalender opgenomen, enkele weken voor de wedstrijd (klik hieronder op de wedstrijd van uw keuze). Er kan ingeschreven worden tot de dag voor de wedstrijd, uiterlijk tot 18.00 uur. Op de dag zelf inschrijven is dus niet meer mogelijk! Zo hebben we als organisatie op voorhand goed zicht op hoeveel renners we kunnen verwachten en maken we het contactmoment bij het secretariaat zo kort mogelijk.  

  • T  = Trainingswedstrijd (samen in 1 categorie, open inschrijving)
  • A  = A wedstrijd met drie categorieën
  • B  = B wedstrijd met alleen BWF 50+ en BWF 50- (en hierin amateurs met BWF licentie toegelaten)
  • ZC= Zomercompetitie (samen in 1 categorie, open inschrijving)

Inschrijfgeld is € 8,- voor de BWF wedstrijden en € 5,- voor de trainingsritten.
Daglicenties kosten € 5,-; die rugnummers worden iedere wedstrijd opnieuw uitgegeven en derhalve ook iedere wedstrijd opnieuw door de renner ingeleverd. Vaste licentiehouders hebben een eigen vast rugnummer voor het hele seizoen.

  • 10-03-2024
    T
    Breda Moleneind
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    10:30
    Amateurs
    10:30
    Info
    1 cat. / open deelname
  • 17-03-2024
    T
    Breda Moleneind
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    10:30
    Amateurs
    10:30
    Info
    1 cat. / open deelname
  • 24-03-2024
    T
    Breda Moleneind
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    10:30
    Amateurs
    10:30
    Info
    1 cat. / open deelname
  • 31-03-2024
    T
    Breda Moleneind
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    10:30
    Amateurs
    10:30
    Info
    1 cat. / open deelname
  • 07-04-2024
    A
    Roosendaal
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
    Info
    Openingskoers; licenties
  • 14-04-2024
    A
    Terheijden
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
  • 28-04-2024
    A
    Oud-Gastel “De Stoof”
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
  • 19-05-2024
    B
    Rucphen Wielerbaan
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
  • 26-05-2024
    A
    Achtmaal
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
    Info
    BWF Kampioenschap
  • 02-06-2024
    B
    Hoeven
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
  • 09-06-2024
    A
    Breda ”Omloop Liesbos”
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
  • 16-06-2024
    NK WFN
    Schijf
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    NK WFN
  • 23-06-2024
    A
    Alphen
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
  • 30-06-2024
    A
    Raamsdonksveer
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    10:30
    Amateurs
    10:30
    Info
    3 cat. samen om 10.30
  • 07-07-2024
    A
    Rijsbergen “Pannenhoef”
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
  • 14-07-2024
    A
    Klein Zundert
    BWF50+
    11:00
    BWF50-
    12:30
    Amateurs
    14:00
  • 21-07-2024
    ZC
    Breda Moleneind
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    60 km. in 1 categorie om 10.30 uur
  • 28-07-2024
    ZC
    Breda Moleneind
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    60 km. in 1 categorie om 10.30 uur
  • 04-08-2024
    ZC
    Breda Moleneind
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    60 km. in 1 categorie om 10.30 uur
  • 11-08-2024
    ZC
    Breda Moleneind
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    60 km. in 1 categorie om 10.30 uur
  • 18-08-2024
    ZC
    Breda Moleneind
    BWF50+
    BWF50-
    Amateurs
    Info
    60 km. in 1 categorie om 10.30 uur
  • 25-08-2024
    B
    Teteringen
    BWF50+
    10:00
    BWF50-
    11:30
    Amateurs
    Info
    let op: een half uur vroeger
  • 01-09-2024
    B
    Tilburg “Pijnenburg parcours”
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
  • 08-09-2024
    A
    Essen (B)
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
    Info
    Onder voorbehoud
  • 15-09-2024
    A
    Nispen “Borteldonk”
    BWF50+
    10:30
    BWF50-
    12:00
    Amateurs
    13:30
    Info
    Sluitingskoers